Lakatos állás

A PannonSys Services Fémipari és Gépgyártó Kft. egy 2007-óta működő és folyamatosan fejlődő cégcsoport tagja. A műhely felszereltsége és a munkatársak felkészültsége lehetővé teszi, hogy a megrendelők igényeit túlnyomó részben saját vállalkozáson belül elégítse ki. Tevékenységük keretében fém és gépipari szerkezetek tervezésével, gyártásával, szerelésével, szervizelésével foglalkozik.

Ellátandó feladatok:
- Új, egyedi fémszerkezetek gyártása és javítása;
- Vas- és fémszerkezetek elemeinek rajzról való olvasása;
- Lemezek, idomprofilok darabolása, a darabolt anyagok összeillesztése, csavarozása, süllyesztése;
- Hegesztési, csiszolási feladatok ellátása;
- Egyéb lakatosipari munkák ellátása.

Amit kínálunk:
- Magas kereseti lehetőség;
- Hosszú távú munkalehetőség;
- Előre lépesi, fejlődési lehetőség;
- Bejárás támogatása;
- Kiváló munkakörnyezet;
- Stabil háttér.

Elvárások:
- Lakatos végzettség;
- Hegesztési gyakorlat;
- Műszaki rajzolvasási gyakorlat;
- Ambiciózus;
- Kreatív;
- Rugalmas;
- Önálló munkavégzésre képes.

Előnyök:
- B-kategóriás jogosítvány.

Toborzásért felelős:
Czupi Lívia
Személyzeti ügyintéző
czupi.livia@pannonsys.hu
+36/20/352-7478